TOP Comfor
COMFOR PARTNER - predaj a servis značkových počítačov a prislušenstva v Rimavskej Sobote
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Syndikovať obsah

Prihlásenie

TOP TOP Syndikova obsah
akc

Sledujte satelitné programy bez mesačných poplatkov

Dňa 4.8.2010 spoločnosť RCS/RDS, prevádzkovateľ multi regionálnej satelitnej televízie Digi TV, dokončila prechod na kódovanie novým kódovacím systémom Nagravision 3 a 4. Čím zároveň ukončila kódovanie v systéme Nagravision 2, ktorý bol veľmi často zneužívaný na pirátsky príjem satelitného vysielania Digi TV. V súčastnosti teda nie je možné sledovať televíziu Digi TV inak ako využitím služieb ponúkaných spoločnosťou RCS/RDS.

Ponúkame Vám mobilné telefóny a smartphony

Ponúkame vám mobilné telefóny od najznámejších výrobcov ako Nokia, Samsung ale aj od »

Acer Aspire AS5732Z - Šťastné a veselé Vianoce

Na sklonku roka 2009 Vám prinášame notebook Acer Aspire AS5732Z, ktorý zjednocuje výkon, stabilitu, spoľahlivosť s novým operačným systémom Windows 7. To všetko za jedinečnú cenu 489,- € s DPH.
Prajeme Vám krásne sviatky vianočné, veselé cesty polnočné, pod stromčekom veľký dar, na Silvestra pekný bal. Na tom bale ľahký krok, potom šťastný Novy rok!

COMFOR trháky na mesiac december 2009

Posledný mesiac v tomto roku vám ponúkame opäť bohatú nádielku kvalitnej výpočtovej techniky a príslušenstva. Medzi najzaujímavejšie TRHÁKY určite patrí notebook Acer AS5536G s výkonnou grafickou kartou a novým operačným systémom Windows 7. Nemenej zaujímavý je aj počítač COMFOR Boxer, ku ktorému dostanete zaujímavé darčeky.

Multifunkčné zariadenie HP OfficeJet Pro 8500MFP

Tlačte farebné dokumenty v profesionálnej kvalite s až o 50% nižšími nákladmi na stranu ako pri moderných laserových tlačiarňach. Pri tlači sa využívajú samostatne vymeniteľné atramentové cartrige na báze pigmentu. S HP Officejet 8500MFP dosiahnete trvanlivé, kvalitné výstupy odolné proti vode. Minimalizujte vplyv svojej činnosti na životné prostredie vďaka tomuto efektívnemu zariadenia s klasifikáciou ENERGY STAR ® - spotrebujete až o 50% menej energie ako sa porovnateľnými laserovými zariadeniami.

Multimediálny notebook ASUS X5DAB

ASUS X5DAB ASUS X5DAB predstavuje výkonný multimediálny notebook doplnený o najnovší operačný systém Windows 7. Procesor QL65 od firmy AMD umožňuje plynulý beh náročných aplikácií ako aj nových počítačových hier v spolupráci s výkonnou grafickou kartou ATI HD4570 s 512MB vlastnou pamäťou. Pevný disk umožňuje vďaka kapacite 500GB ukladanie aj objemnejších dátových súborov, ako napríklad domáce videá apod.

COMFOR trháky na mesiac november 2009

S príchodom mesiaca november Vám prinášame opäť množstvo nových trhákov za bezkonkurenčné ceny. Od notebookov s novým systémom Windows 7, cez počítače COMFOR Boxer, príslušenstvo ako externé pevné disky, externá DVD napaľovačky, tlačiarne až po LCD monitory za extrémne nízke ceny. V poslednom období sa tešia veľkej obľube netbooky, ktoré taktiež nájdete v našej akciovej ponuke od výrobcov Acer, HP, Asus.

MS Windows 7 už aj u nás v predaji

Dnešným dňom 22. október 2009 vstupuje do predaja dlho očakávaný nový operačný systém od spoločnosti Microsoft označený ako Windows 7. Momentálne je dostupných niekoľko verzií, jazykových mutácií a samozrejme 32bit a 64bit verzie, pod OEM licenciou. OEM licencia je výlučne určená na predaj s novým osobným počítačom alebo notebookom. Krabicové verzie určené pre existujjúce počítače budú dostupné koncom mesiaca október 2009. Legalizačné balíky systému Windows 7 momentálne nie sú dostupné.

Ekonomický počítač COMFOR eLink Piccolo

COMFOR eLink Piccolo je miniatúrny počítač, ideálny pre kancelárie s nedostatkom priestoru na pracovnom stole. Napriek svojím rozmerom, pripomínajúcim veľkosťou DVD obal, poskytuje dostatok výkonu pre plynulú prácu pod operačným systémom Windows XP. Vďaka operačnej pamäti až 3 GB a dvojjadrovému procesoru Intel Atom, si hravo poradí aj s novým systémom Windows 7. Pevný disk o kapacite až 640 GB poskytuje dostatok priestoru napríklad aj pre uloženie záloh, celých obrazov diskov, apd.

Najlacnejší herný počítač COM4 Basic GameBOX

COM4 Basic GameBOX je základný herný počítač, ktorý však vďaka grafickej karte Radeon HD4850 poskytuje dostatok výkonu pre hranie aj náročných počítačových hier.

4GB 800MHz operačnej pamäte vhodne dopĺňa PC zostavu a umožňuje plynulý beh nielen hier, ale aj bežných aplikácií náročných na kapacitu operačnej pamäte.

Quatro

Internetový obchod

Anketa

Plánujete prejsť na nový operačný systém Windows 7?:

Štatistika

TOPlist

AKCIOVÝ LETÁK

Partneri a reklama

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.
Pricemania.sk
Navštívte COM4 v ShopMania
ESET - antivírusové riešenia
Vernostný program SPHERE card

TOP BOTTOM
Copyright © 2008-2009 Mgr. Peter Ľupták - WebLOGIC
All rights reserved.
epson hp intel linksys microsoft olympus samsung tmobile